לאתר הבית של חברת Century 21 - יש ללחוץ על הקישור

חברתינו עוסקת בתיירות משנת 1999 בניהולו של יהודה טריקי אשר עוסק בתחום התיירות משנת 1987 – מוניטין של 30 שנה בו צבר ידע רב והתמחות מקצועית בתחום התיירות וכך גם להשיג לכם את המחיר הזול עם השרות הטוב ביותר.

בבעלות חברתנו צי אוטובוסים ומיניבוסים מפוארים, דבר שנותן יתרון עצום בתמחור חבילות נופש לקבוצות.

חברתנו מתמחה בארגון טיולים, נופשונים, וימי כיף לועדי עובדים, בנקים, מועדוני גמלאים וראשי קבוצות, עם מיטב המדריכים, המסעדות, האטרקציות כל הקשור לתיירות.

מאות ימי כיף וטיולים על פי תקציבכם.

הזמנת בתי מלון בכל רחבי הארץ.

פסטיבלים והפקות ענק בשיתוף אומני צמרת, ארגון אירועים, ימי עיון, ערבי גיבוש, כנסים וקונגרסים.

טיולים מיוחדים: טיולי ג'יפים וטרקטורונים, טיולי רכבת, טיולי אופניים, טיולים רטובים בטבע, טיולים לאור ירח, טיולי צלילה, טיולי ריחות וצלילים, מסלולים: בעקבות לוחמים, בעקבות הצלבנים, בעקבות הפריחה והנחלים, סיורים ליליים בירושלים ובצפת עוד...

לחברתינו יש ביטוח מטיילים .

בין לקוחותיו: "חבר", מועדון צרכנות הוֹט, ויזה כ.א.ל., הוצל"פ, המשקם, גמלאי צה"ל, גמלאי הסתדרות המורים, הסתדרות הגמלאים, מועצת פועלים, הסוכנות היהודית, בתי חולים: תל השומר, וולפסון, סורוקה, איכילוב, רעות ואסותא. משטרת ישראל , בנקים, אי.סי.איי, משרד הביטחון, נעמ"ת, ויצ"ו, מועדוני גמלאים, רשת המתנסים וועדי עובדים.

נשמח מאוד שתצרו קשר על מנת שנוכל להיפגש אישית לתיאום טיול או נופשון המתאים לכם במסלול ובתקציב העומד לרשותכם וזאת ללא כל התחייבות מצדכם.